21 marca – Pierwszy Dzień Wiosny

Dla uczniów:
Z okazji pierwszego dnia wiosny życzymy Wam, drodzy uczniowie, abyście mogli cieszyć się promieniami słońca, kwitnącymi kwiatami i radosnymi chwilami na świeżym powietrzu. Niech ta wiosna przyniesie Wam wiele pozytywnej energii, inspiracji do nauki oraz możliwość odkrywania nowych pasji i zainteresowań. Pamiętajcie również, że każdy dzień jest wyjątkowy, więc korzystajcie z niego w pełni!

Dla nauczycieli:
Niech ta nowa pora roku przyniesie Wam wiele radości w pracy z uczniami, pomysłów na ciekawe lekcje oraz satysfakcji z efektów Waszego trudu. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i poświęcenie w codzienne nauczanie, które kształtuje naszą przyszłość. Życzymy Wam również odrobiny czasu na relaks i cieszenie się pięknem wiosny!