aktualności

Wiadomości

Nauka w trybie hybrydowym

Od poniedziałku 17 maja rozpoczynamy naukę w trybie hybrydowym. Do szkoły przychodzą klasy: I C, II C. II B. Klasa II B będzie miała lekcje w sali nr 3, klasa II C w sali nr 4, klasa I C w sali nr 21. Pozostałe klasy pracują nadal zdalnie, ale za tydzień nastąpi zmiana. Plan zostanie podany w najbliższym czasie.

Czytaj więcej »
Wiadomości

ZARZĄDZENIE NR 1/2020/2021

Dyrektora III Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu w sprawie wprowadzenia procedury bezpieczeństwa w celu zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązującej na terenie III PLO.

Czytaj więcej »
Wiadomości

KONIEC ROKU DLA MATURZYSTÓW

Dzisiaj 30.04. maturzyści odbiorą swoje świadectwa ukończenia szkoły, potem długi majowy weekend i od 04 maja zaczyna się maturalny maraton. Życzymy wszystkim,żeby dobrze w czasie wolnym odpoczęli i pełni sił

Czytaj więcej »
Wiadomości

Wielkanoc

Czas Wielkiej Nocy nadchodzi
Zima się w wiosnę zmienia
Budzi się słońce
Coraz dłuższy dzień
Minie ciemności cień
Jasny czas przyjdzie
Słońce mocno zaświeci
Więc cieszmy się wszyscy
starsi, młodsi ,dzieci.
Z życzeniami wszystkiego najlepszego
III Prywatne Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Otwartego Myślenia

Czytaj więcej »
Wiadomości

Terminy próbnych egzaminów maturalnych

Prosimy o zapoznanie się z terminami egzaminów. Egzaminy będą przeprowadzane zgodnie z zaleceniami na bieżący rok szkolny. https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/od-3-do-16-marca-tzw-probne-egzaminy-maturalne-organizowane-przez-centralna-komisje-egzaminacyjna.

Czytaj więcej »
Wiadomości

ZDALNE NAUCZANIE

Informujemy, że od dnia 26.10 do dnia 08.11. prowadzimy nauczanie zdalne. Lekcje odbywają się wg planu w czasie rzeczywistym. Uczniowie maja obowiązek czynnego uczestniczenia w lekcjach, będzie sprawdzana obecność. Zagadnienia

Czytaj więcej »